Styl stránek:
Black
Grey

Gypper


Rasa: Kroll

Povolání: Bojovník

Popis: (Pozn.: Tato postava patř do DrDo) Nosí černou rytířskou zbroj. K jeho oblíbeným zbraním patří dva meče bastardy nebo řemdih a štít. Přilbu mu tvoří kosti z elfů...opravdu nesnáší elfy... Je na 26 úrovni, takže kamkoliv přijde tak vcelku má respekt a když ne, jeho síla to vyřeší.

Historie: Gypper toho zažil opravdu dost a tak napíšu jenom stručnou historii:
Roku 1406 se narodil v jedné malé vesnici, kterou záhy vypálili skřeti a tak žil se strýcem-bojovníkem. Postupně se dostal na 3. úroveň a celkem v klidu zabíjel vlky. V roce 1420 se přidal do osobni gardy starosty města Perlet, vcelku malého městečka. Dostává se na 8. úroveň a získává svoji nádhernou zbroj, kterou nosí dodnes. Práce ho přestane bavit a tak se přidá do vojska v období válek. Avšak je chycen skřety a je mu vymyt mozek.
Gypper se stane jedním malým velitelem, úplně opustí družinu, kde měl své nejlepší kamarády a do 18. úrovně je ve válce s elfy. Víceméně dostává již vyšší hodnosti a tak je v boji jeden z nejlepších. Skončí válka a jeho družina jej dostane zpět, na svoji stranu, stane se neutrálním členem. Přestěhuje se do vesnice, kde začne dělat kováře... Za několik let na tuto vesnici zaútočí skřeti a on si uvědomí, že je vlastně nesnáší a tak vytáhne a opráší svoji starou, ale nádhernou zbroj a svoje meče. V boji se utká se svým nadřízeným generálem Baziliskem. Boj je vyrovnaný, až nakonec Bazilisk padne únavou, Gypper ho zabije a otevřeně táhne do boje s králem proti skřetům...